Stan wód w rzekach

Stan Wód

Pogoda

Faza księżyca


Kalendarz brań

brania

Nasi Przyjaciele

salmo

lusox
PSW

Sum

ATUT

Powitanie


Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Tarnobrzeskiego 2018

W dniach 15-16 września, na zalewie Szymanowice, odbyły się kolejne zawody spinningowe, o Mistrzostwo Okręgu w kategoriach: indywidualnie, drużynowo oraz drużyn klubowych. Zawody odbywały się w dwóch turach, po cztery godziny każda, w dwóch sektorach. (Sobota 1 tura, niedziela 2 tura, oraz zamiana sektorów). W zawodach wzięło udział 41 zawodników. W pierwszej turze, mało optymistycznie nastawiała pogoda, ponieważ od rana ciężkie chmury zwiastowały, opady deszczu, który tak, czy inaczej nie ominął zawodników. W sektorze "A", na tzw "płytach". rybki współpracowały słabo, za to sektor B "las" obfitował w szczupaki, okonie, ale także dał suma. Drugi dzień, czyli 2 tura, była bardziej wyrównana, pogoda od samego rana, dopisywała a na wodzie do pewnego momentu, była całkowita flauta. W tym dniu punktowały szczególnie okonie, ale i szczupaczki gdzie nie gdzie, odcisnęły zęby na przynętach. Mimo słonecznej pogody, ryby były mniej aktywne, aniżeli podczas 1 tury, skąpanej deszczem. Wyniki, oraz pełne listy zwycięzców poszczególnych kategorii, podamy wkrótce. Zawody zaliczamy do udanych, jako uczestnicy, oraz jako Klub KWS ZANDER, który miał swoich reprezentantów na podiach.

Zawody Spinningowe o Największego Drapieżnika

Zawody Spinningowe o Największego Drapieżnika pod patronatem Starosty Powiatu.
Piękny, słoneczny dzień 08.09.2013 był niemałym wydarzeniem dla pasjonatów wędkarstwa.
W Baranowie Sandomierskim na rzece Wiśle odbyły się spinningowe zawody wędkarskie z cyklu ,,Wędkarz Roku’’ Okręgu Tarnobrzeskiego pod patronatem Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu organizowane przez Kub Wędkarstwa Sportowego ZANDER z Nowej Dęby.

Powitanie

Pierwsze koty za płoty - czyli kilka godzin pracy i Nasza strona klubowa jest w sieci. Kilkadzięsiąt godzin więcej i będzie najładniesza strona klubu spiningowego w Polsce ;-)


WITAMY na stronie KWS ZANDER

Wygenerowano w sekund: 0.11
31,733 Unikalnych wizyt